Події та виступи

Event Info

18:00 - 20:00
13 грудня 2016
м. Хмельницький. Обласна філармонія.

За гарною традицією 13 грудня  в приміщенні обласної філармонії відбувся концерт Хмельницького муніципального естрадно – духового оркестру «Грай, музико моя». 

Як відзначили пересічні слухачі це був не просто концерт, а свято музики. Вдало підібраний музичний репертуар в поєднанні з світловими спецефектами справляли феєричне відчуття свята, заряджало присутніх позитивними емоціями і бурхливі аплодисменти  були подякою за прекрасні миті цього вечора.

Музичним сюрпризом цього вечора стало соло труби у виконанні художнього керівника оркестру Тараса Безнюка в музичному творі Я. Френкеля «Серпень»,  чотири танці з опери Джузеппе Верді «Трубадур». Чарівні солістки оркестру Марина Українець та Інна Гласова продемонстрували неповторний колорит української пісні  «Вечір», яка виявилась дуже актуальною до свята Андрія. 

Не залишили байдужими слухачів емоційно виконана Мариною Українець пісня Миколи Мозгового «Грай музико моя», «Духмяна ніч» з репертуару Павла Зіброва. Витонченістю виконання вразила пісня «Не забувай» з репертуару Євгенії Власової у виконанні Інни Гласової.

Цей концерт – це свого роду звіт мистецького  колективу перед хмельницькою громадою, в який колектив вложив весь свій професіоналізм, майстерність і душу… 

 

Останні події та виступи

http://joomlarulit.com/